Bilety do muzeów w Paryżu online

Planując wizytę w Paryżu, warto zastanowić się nad zakupem Paris City Museum Pass – karty turystycznej, która otwiera drzwi do najważniejszych muzeów i zabytków miasta.

Paris Museum Pass to jeden bilet, który umożliwia dostęp do wielu znanych atrakcji. Dodatkowo, karta ta obejmuje ponad 50 zabytków w Paryżu i regionie. W większości przypadków zapewnia ona bezpośrednie wejście, co umożliwia ominięcie kolejek i zaoszczędzenie cennego czasu. Dzięki Paris Museum Pass, w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów, można zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Jest to zdecydowanie wygodna i oszczędna opcja dla osób, które chcą w pełni wykorzystać swój czas i zobaczyć jak najwięcej atrakcji w Paryżu. Paris City Museum Pass – przewodnik po najważniejszych miejscach do odwiedzenia.

Jeśli wybierasz się do Paryża to kup mój autorski przewodnik, który już od pierwszej wizyty w mieście miłości pozwoli Ci zaoszczędzić!

Dlaczego warto mieć Paris City Museum Pass?

Paris City Museum Pass to wygodne rozwiązanie dla turystów, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swój czas i cieszyć się bogactwem kulturalnym Paryża. Oto kilka powodów, dlaczego warto ją posiadać:

 • Bezkolejkowe wejście: Posiadając Paris City Museum Pass możesz przede wszystkim ominąć długie kolejki w popularnych muzeach i zabytkach. To z pewnością pozwoli oszczędzić Twój czas, który możesz przeznaczyć na zwiedzanie innych atrakcji.
 • Elastyczność: Karta oferuje dostęp do ponad 50 atrakcji w Paryżu, dając Ci elastyczność w wyborze miejsc, które chcesz odwiedzić. Możesz samodzielnie planować swoją trasę i wybrać to, co najbardziej Cię interesuje.
 • Oszczędność pieniędzy: Paris City Museum Pass jest opłacalnym rozwiązaniem dla osób, które planują zwiedzić kilka muzeów i zabytków w ciągu krótkiego czasu. Karta umożliwia bezpłatne wejście do wielu atrakcji, eliminując oczywiście konieczność zakupu pojedynczych biletów.
Paris City Museum Pass - przewodnik
Paris City Museum Pass – przewodnik

Co jest włączone w Paris City Museum Pass?

Paris City Museum Pass obejmuje bez wątpienia szeroką gamę muzeów, zabytków i atrakcji w Paryżu. Oto tylko kilka z nich:

 • Luwr: Najsłynniejsze muzeum na świecie, gromadzące niezliczone dzieła sztuki, w tym słynną Mona Lisę.
 • Muzeum Orsay: Znajduje się w dawnej stacji kolejowej i prezentuje kolekcję dzieł sztuki z okresu impresjonizmu i postimpresjonizmu.
 • Wersal: Majestatyczny pałac, który był niegdyś rezydencją królów Francji. Można zwiedzić pałac, ogrody i Pokoje Pałacowe.
 • Panteon: Miejsce pochówku wielkich postaci Francji, takich jak Victor Hugo i Marie Skłodowskiej-Curie.
 • Oprócz tego także: Łuk Triumfalny, Centrum Pompidou, Muzeum Rodin, Saint Chapelle i wiele innych. Tutaj znajdziesz dokładną listę atrakcji.

Ile to kosztuje?

 • Dwudniowy karnet kosztuje 55 euro.
 • Karnet 4-dniowy kosztuje 70 euro.
 • Karnet 6-dniowy kosztuje 85 euro.

Jeśli planujesz zwiedzić Paryż i odkryć jego najważniejsze muzea i zabytki, Paris City Museum Pass jest niezastąpionym narzędziem. Daje Ci ono wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy, a także dostęp do szerokiej gamy atrakcji. Z pewnością zakup takiej karty jest godny uwagi. Bądź pewny, że wykorzystasz w pełni swój czas w Paryżu, korzystając z tej wyjątkowej karty turystycznej. Niezapomniane doświadczenie kulturalne czeka na Ciebie!

Potrzebujesz biletów na pojedyńcze paryskie atrakcje?

Marzy Ci się hotel z widokiem na Wieżę Eiffla? Zarezerwuj go tutaj!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ POMYSŁÓW NA AKTYWNOŚCI W PARYŻU? Prawdopodobnie znajdziesz je na moim blogu!

Polecam również: