Bilety do Disneylandu

Czy warto zatrzymać się w hotelu koło Disneylandu?

Disneyland Paris jest jedną z ulubionych atrakcji turystycznych we Francji i w Europie. Swoim magicznym urokiem przyciąga gości z całego świata, a wiele osób przyjeżdża w te strony specjalnie na wizytę w Disneylandzie. Dlatego ważne jest, aby zatrzymać się w hotelu blisko parku atrakcji. Wybierając miejsce pobytu, będziesz chcieć jak najlepiej wykorzystać swoją wizytę, a przy okazji zaoszczędzić na kosztach transportu. Dojazd do Disneylandu z Paryża w dwie strony to koszt 15 euro. Jeśli podróżujesz w więcej osób, może się z tego zrobić konkretny budżet. Poza tym wiele osób kupuje bilety do Disneylandu na kilka dni, dlatego lepiej spać w pobliżu. Oprócz tego, pobyt w Disneylandzie zazwyczaj trwa cały dzień. Warto zostać do samego końca, bo wieczorem odbywa się tam naprawdę niesamowity pokaz fajerwerków. Wtedy do czasu zamknięcia parku Ty i Twoja wyczerpana rodzina z radością dotrzecie do hotelu, gotowi naładować akumulatory na następny dzień! Hotele koło Disneylandu.

Kompleks niedaleko Disneylandu ma siedem hoteli w pobliżu parku rozrywki. Oferują one bezpłatny transport. W pobliżu parku znajdziesz także inne, niedrogie hotele, niektóre w odległości spaceru.

Jeśli szukasz biletów do Disneylandu to polecam kupić je tutaj:

  • Bilet do Disneylandu na konkretny dzień do 2 parków: kup tutaj
  • Bilet do Disneylandu na kilka dni do 2 parków: kup tutaj
  • Bilet do Disneylandu bez konkretnej daty wejścia: kup tutaj
  • Bilet do Disneylandu z transportem z Paryża: kup tutaj
  • Transport z paryskiego lotniska do Disneylandu: kup tutaj
  • Prywatny transfer z lotniska do Disneylandu: kup tutaj
Disneyland - rady jak przygotować się na wizytę
hotele koło Disneylandu

Hotele koło Disneylandu z darmowym transportem do parku

Oto najlepsze hotele w pobliżu Disneylandu w Paryżu. Z wielu można pieszo dojść do Disneylandu, ale oprócz tego wszystkie oferują bezpłatny transport autobusowy.

Poszukaj noclegu, dzięki któremu dojazd do i z Disneyland Park będzie łatwy i wygodny dzięki bezpłatnym autobusom wahadłowym. Obszary, w których można szukać tanich hoteli, mogą obejmować pobliskie miasta Magny le Hongre, Langy Sur Marne i Montevrain. Rezerwacje w hotelach w takich obszarach często wiążą się z bezpłatnym transportem.

Polecam również inne sprawdzone hotele i apartamenty kilka minut od Disneylandu. Są one tańsze niż te należące do kompleksu Disneylandu, a standard mają często porównywalny.

Oto kilka miejsc, które mogę polecić:

Jeśli Twój wyjazd skupia się głównie na wyzycie w Disneylandzie to warto rozważyć zatrzymanie się w jego okolicach. Zaraz obok znajduje się Disney Village czyli centrum handlowe z motywem Disneya. Natomiast w pobliżu znajdziesz największy outlet markowych ciuchów czyli La Vallée Village.

Potrzebujesz biletów na inne paryskie atrakcje?

Jeśli wybierasz się do Paryża to kup mój autorski przewodnik, który już od pierwszej wizyty w mieście miłości pozwoli Ci zaoszczędzić!

Marzy Ci się hotel z widokiem na Wieżę Eiffla? Zarezerwuj go tutaj!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ POMYSŁÓW NA AKTYWNOŚCI W PARYŻU? Prawdopodobnie znajdziesz je na moim blogu!

Polecam również:

Gdzie się zatrzymać w Paryżu?

Booking.com

Przeczytaj także: Gdzie na zakupy w Paryżu? Przewodnik po paryskich sklepach oraz Punkty widokowe w Paryżu czyli gdzie można zobaczyć miasto miłości z góry.