Bilety do Disneylandu w Paryżu

Planowanie wizyty w Disneylandzie w Paryżu to ekscytujące przedsięwzięcie, ale zakup biletów może być nieco skomplikowany. Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć dostępne opcje biletów, ceny, promocje oraz kilka wskazówek, jak zaoszczędzić na wstępie do magicznego świata Disneya.

Disneyland to jeden z najbardziej znanych parków rozrywki na świecie. Znajduje się on na wschód od Paryża i składa się z dwóch parków: Disneyland Park i Walt Disney Studios Park. W Disneyland Park można przeżyć niezapomniane przygody z postaciami z bajek Disneya, w tym z Myszką Miki, Księżniczką Zosią czy Piotrusiem Panem. W Walt Disney Studios Park natomiast, zwiedzający mogą poznać kulisy produkcji filmowych, a także uczestniczyć w emocjonujących atrakcjach. Disneyland to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ale również dla miłośników bajek Disneya i fanów kina.

Aby przygotować się do wizyty w Disneylandzie koniecznie kup mój przewodnik, dzięki czemu zaoszczędzisz już przy kupnie biletów:

Rodzaje biletów

1. Bilety jednodniowe

Bilety jednodniowe są idealne dla tych, którzy chcą spędzić tylko jeden dzień w Disneylandzie Paris.

2. Bilety wielodniowe

Jeśli planujesz dłuższy pobyt, warto rozważyć zakup biletów wielodniowych. Możesz wybrać bilety na 2, 3 lub 4 dni, które pozwalają na wielokrotne wchodzenie do obu parków: Disneyland Park i Walt Disney Studios Park.

3. Roczne karnety

Dla prawdziwych fanów Disneya, roczne karnety to świetna opcja. Karnety te oferują nieograniczony dostęp do parków przez cały rok, a także dodatkowe korzyści, takie jak zniżki na zakupy, jedzenie i hotele. Istnieją różne poziomy karnetów, od Discovery po Infinity, z różnymi pakietami korzyści.

Disneyland - rady jak przygotować się na wizytę
Bilety do Disneylandu w Paryżu

Ceny biletów

Ceny biletów do Disneylandu w Paryżu zależą od kilku czynników, takich jak rodzaj biletu, sezon i dzień tygodnia. Istnieją opcje zakupu biletów dużo taniej niż na oficjalnej stronie, opisuje różne tricki w swoim przewodniku po Disneylandzie.

Gdzie kupić bilety?

Get Your Guide

Get Your Guide to jedna z największych i najbardziej zaufanych platform turystycznych na świecie. Oferuje różnorodne opcje biletowe, od jednodniowych po wielodniowe, a także specjalne bilety łączone z innymi atrakcjami. Dzięki temu możesz dostosować swój zakup do planów i budżetu, a także skorzystać z atrakcyjnych pakietów. Często ceny biletów tutaj są tańsze niż na oficjalnej stronie Disneylandu.

Jeśli szukasz biletów do Disneylandu to polecam wybrać jedną z poniższych opcji:

  • Bilet do Disneylandu na konkretny dzień do 2 parków: kup tutaj
  • Bilet do Disneylandu na kilka dni do 2 parków: kup tutaj
  • Bilet do Disneylandu bez konkretnej daty wejścia: kup tutaj
  • Bilet do Disneylandu z transportem z Paryża: kup tutaj
  • Transport z paryskiego lotniska do Disneylandu: kup tutaj
  • Prywatny transfer z lotniska do Disneylandu: kup tutaj

Oficjalna strona internetowa

Najwygodniejszym sposobem na zakup biletów jest oficjalna strona internetowa Disneyland Paris. Możesz tam znaleźć wszystkie dostępne opcje biletów, zaktualizowane ceny oraz ewentualne promocje.

Biura podróży

Niektóre biura podróży oferują pakiety, które obejmują bilety wstępu do Disneylandu, zakwaterowanie oraz transport. To może być dobra opcja, jeśli chcesz mieć wszystko zorganizowane w jednym miejscu.

Kasy biletowe w Disneylandzie

Bilety można również kupić bezpośrednio w kasach biletowych przy wejściu do parków, ale warto pamiętać, że mogą tam występować dłuższe kolejki, a ceny mogą być wyższe niż przy zakupie online.

Promocje i zniżki

Disneyland Paris często oferuje różne promocje i zniżki, które mogą pomóc zaoszczędzić na biletach. Warto śledzić oficjalną stronę internetową oraz stronę Get Your Guide, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

  • Zniżki dla rodzin: Czasami dostępne są zniżki dla rodzin z dziećmi.
  • Zniżki dla grup: Przy większych grupach można uzyskać zniżki na bilety.
  • Specjalne oferty sezonowe: W okresach świątecznych i poza sezonem Disneyland często oferuje specjalne ceny promocyjne.

Potrzebujesz biletów na paryskie atrakcje? Z pewnością znajdziesz je tutaj:

Hotele koło Disneylandu z darmowym transportem do parku

Oto najlepsze hotele w pobliżu Disneylandu w Paryżu. Z wielu można pieszo dojść do Disneylandu, ale oprócz tego wszystkie oferują bezpłatny transport autobusowy.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ POMYSŁÓW NA AKTYWNOŚCI W PARYŻU? Prawdopodobnie znajdziesz je na moim blogu!

Polecam również: