O mnie

Salut! Blog o Paryżu i nie tylko…

Nazywam się Magda od 2017 roku mieszkam na przedmieściach Paryża. Francja to już mój 4 z kolei kraj zamieszkania, ale tutaj zostaję na dłużej. No cóż, spodobało mi się. Poznaj więcej informacji o mnie.

Blog o Paryżu
Blog o Paryżu – O mnie

Na blogu znajdziesz wskazówki dotyczące francuskiego savoir vivre, informacje o wszystkich najpiękniejszych miejscach w Paryżu oraz okolicach. Zapoznam Cię z paryską kulturą, kuchnią oraz zwyczajami. Ze mną upieczesz najlepsze francuskie desery, dowiesz się dlaczego paryżanie spędzają 2 godziny dziennie w metro, a ser je się na deser.

Na co dzień pracuję we francuskiej korporacji w największej europejskiej dzielnicy biznesowej La Defense. Dlatego odrywam tutaj tajniki francuskiego prawa pracowniczego – od godzin pracy, korpożycia aż po ciekawostki z życia wzięte.

Jadam jedynie bezglutenowo i jestem flexitarianką. Dlatego chętnie dzielę się adresami zdrowych oraz cenowo przystępnych restauracji we Francji.

Jest to blog głównie opowiadający o życiu w Paryżu oraz Francji, ale podróżując do innych krajów (Włochy, Hiszpania, Tajlandia, Wietnam, Maroko) zawsze zostawiam gotowe trasy, swoje przemyślenia co do odwiedzonych miejsc oraz polecam wartymi zobaczenia miejscówkami.

Na blogu znajdziesz informacje:

Na tym blogu odkryjesz interesujące fakty, rady, instrukcje oraz zobaczyć dużo niesamowitych zdjęć, głównie z Paryża oraz Francji.

Po więcej fotek z moich podróży oraz informacji o mnie sprawdź moje konto na Instagramie: https://www.instagram.com/worldbymagda

Witam Cię serdecznie całując w dwa policzki, rozsiądź się wygodnie i poczuj jak w Paryżu.

Nie zapomnij zajrzeć też na mój funpage : https://www.facebook.com/worldbymagda

A bientôt!