Kabarety w Paryżu

Paryż słynie z romantycznej atmosfery, kultowych zabytków i światowej sławy kuchni. Jednak miasto jest także domem dla niektórych z najbardziej czarujących i rozrywkowych kabaretów na świecie. Od legendarnego Moulin Rouge po kameralny i szykowny Crazy Horse, Paryż oferuje szeroką gamę wrażeń kabaretowych dla gości w każdym wieku i o każdym guście. W tym artykule zabiorę Cię w podróż po najlepszych kabaretach w Paryżu. Znajdziesz tutaj poufne wskazówki i rekomendacji, które pomogą Ci w pełni wykorzystać wieczór. Od ekstrawaganckich pokazów po wyśmienitą kuchnię, pokażę Ci, dlaczego paryskie kabarety to obowiązkowa atrakcja dla każdego podróżnika. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól nam poprowadzić Cię przez olśniewający świat paryskich kabaretów!

Potrzebujesz biletów na paryskie atrakcje? Z pewnością znajdziesz je tutaj:

Jeśli wybierasz się do Paryża to kup mój autorski przewodnik, który już od pierwszej wizyty w mieście miłości pozwoli Ci zaoszczędzić!

Najlepsze kabarety w Paryżu

Moulin Rouge

Moulin Rouge
Najlepsze kabarety w Paryżu

Moulin Rouge to prawdopodobnie najsłynniejszy kabaret na świecie. Położony w samym sercu Montmartre, Moulin Rouge słynie z ekstrawaganckich pokazów, w których biorą udział tancerze, akrobaci, a także inni wykonawcy. Kultowy czerwony wiatrak na dachu budynku jest symbolem długiej i bogatej historii Moulin Rouge. Odwiedzający mogą skorzystać z kolacji i pakietu pokazowego lub po prostu wziąć udział w pokazie z kieliszkiem szampana.

Crazy Horse

Jeśli szukasz bardziej intymnego i wyrafinowanego kabaretu, koniecznie odwiedź Crazy Horse. Kabaret znany jest z artystycznych i awangardowych spektakli z udziałem utalentowanych tancerzy i performerów. Oświetlenie i efekty wizualne są naprawdę spektakularne, tworząc wyjątkowy i niezapomniany wieczór. Goście mogą wybierać spośród kilku pakietów, w tym opcji kolacji i pokazów. A przed lub po występie można także wypić drinka w barze.

Lido

Le Lido de Paris to bardziej nowoczesny kabaret, który oferuje wyjątkowe i innowacyjne show. Kabaret znany jest z wykorzystywania najnowocześniejszych technologii, w tym projekcji wideo i efektów świetlnych, aby stworzyć naprawdę wciągające i spektakularne show. Odwiedzający mogą wybierać spośród kilku pakietów, w tym opcji kolacji i pokazów, a także wypić drinka w barze przed lub po występie.

Paradis Latin

Paradis Latin to historyczny kabaret znajdujący się w Dzielnicy Łacińskiej i jeden z najstarszych kabaretów w Paryżu. Kabaret słynie z tradycyjnych pokazów, a także innych przedstawień, które pokazują bogatą historię i kulturę Paryża. Odwiedzający mogą wybierać spośród różnych pakietów, w tym opcji kolacji i pokazów, a także wypić drinka w barze przed lub po występie.

Au Lapin Agile

Au Lapin Agile to przede wszystkim uroczy kabaret położony w dzielnicy Montmartre. Słynie z kameralnej atmosfery oraz występów muzycznych na żywo. Zwiedzający mogą napić się drinka lub zjeść posiłek w kabarecie, a nawet uczestniczyć w tworzeniu muzyki, śpiewając razem z muzykami. Au Lapin Agile to doskonały wybór dla tych, którzy szukają bardziej kameralnego i autentycznego kabaretowego doświadczenia. Nie znajdziesz tutaj tancerek cz

Szukasz więcej inspiracji na podróż w Paryżu?

Więcej informacji na temat ciekawych aktywności można znaleźć na moim blogu, na przykład miejscach na zdjęcia w Paryżu lub zobaczyć co robić wieczorem w Paryżu.

Gdzie się zatrzymać w Paryżu?

Booking.com

Polecam również: