Życie na Emigracji: Odkryj Francję z Nowym Podkastem

„Art de vivre: sztuka życia po francusku” to podcast o codziennym życiu na emigracji we Francji. Ze słuchaczami dzielimy się naszymi doświadczeniami, refleksjami i anegdotami na temat życia w nowym kraju, potwierdzając, że życie na emigracji jest zarówno wyzwaniem, jak i niezwykłą przygodą.

Mam dla Was niesamowitą wiadomość! Nasz najnowszy projekt właśnie zobaczył światło dzienne, a to coś, co naprawdę chciałbym z Wami podzielić. 🎙️🌍

Otóż, z moją koleżanką Alicją ruszyłyśmy z nowym podkastem, który w pełni poświęcony jest życiu na emigracji we Francji! 🇫🇷💼 Czy zawsze marzyłeś o przeżyciu francuskiej przygody? A może już jesteś częścią tej niezwykłej podróży? Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, nasz podkast jest dla Ciebie!

Życie na Emigracji: Odkryj Francję z Nowym Podkastem
Życie na Emigracji: Odkryj Francję z Nowym Podkastem

Co znajdziesz w naszych odcinkach?

Rozmowy pełne emocji, praktyczne wskazówki, zabawne anegdoty, a także głębokie spojrzenie na wyzwania i radości życia na emigracji. Dzielmy się naszymi doświadczeniami, pomysłami na integrację, a także wszystkim, co sprawia, że życie we Francji jest tak wyjątkowe. Idealnie dopełniamy się z Alicją, gdyż każda z nas ma inne doświadczenia i przeżycia w tym kraju. Ja przyjechałam do Francji za miłością swojego życia, obecnie prowadzę życie mamy, żony i pracowniczki korporacji starając się odnaleźć idealną równowagę i balans pomiędzy tymi rolami. Natomiast Alicja to singielka, prawniczka, doktorantka studiująca na Sorbonie, która chciała spróbować życia w nowym kraju.

Czy zastanawiałeś się, jakie są najciekawsze miejscowe tapas w Paryżu? A może chcesz poznać tajniki radzenia sobie z tęsknotą za domem? Nasz podkast odpowie na te pytania i wiele więcej!

Zapraszam Cię do posłuchania, dzielenia się swoimi przemyśleniami i dołączenia do naszej społeczności! 🎧✨Życie na Emigracji: Odkryj Francję z Nowym Podkastem!

Życie na Emigracji: Odkryj Francję z Nowym Podkastem
Życie na Emigracji: Odkryj Francję z Nowym Podkastem

Nie możemy się doczekać, aby zaprosić Was w naszą podróż do urokliwych zakątków Francji, gdzie odkryjemy tajniki codziennego życia emigrantów. Od małych urokliwych wiosek, przez tętniące życiem miasta, po malownicze krajobrazy – w każdym odcinku będziemy się dzielić niezwykłymi historiami, inspirującymi przygodami oraz praktycznymi wskazówkami dla tych, którzy marzą o życiu w tym pięknym kraju.

Słuchaj na Spotify | Słuchaj na Apple Podcasts | Słuchaj na naszej stronie

Do usłyszenia w świecie francuskich przygód! 🇫🇷🥖🥂

Marzy Ci się hotel z widokiem na Wieżę Eiffla? Zarezerwuj go tutaj!

Polecam również: