Broodway - gdzie kupić tanie bilety

Z pewnością każdy słyszał o Broadwayu i słynnych sztukach tam granych. Do tego jakość tych przedstawień jest na najwyższym na świecie poziomie i dlatego właśnie do miejsce jest tak znane. Broodway – gdzie kupić tanie bilety i wizyta na spektaktu.

Broadway to mekka teatralnych doświadczeń, a marzenie o zobaczeniu spektaklu na tej słynnej alei jest ma wielu. W czasie mojej ostatniej podróży do Nowego Jorku udało mi się spełnić do marzenie i zobaczyć musical Chicaco na deskach teatru Broadway. Było do niesamowite wydarzenie i pomimo, że kupiłam bilety w ostatniej chwili można znaleźć je w dobrej cenie.

Brodway - gdzie kupić tanie bilety
Brodway – gdzie kupić tanie bilety

Brodway – gdzie kupić tanie bilety

Zakup biletów Online: Najprostszym sposobem na zakup tanich biletów na Broadwayu jest korzystanie z platform internetowych. Strony takie jak Broadway Direct czy Today Tix oraz oficjalne strony teatrów oferują promocyjne ceny biletów, zwłaszcza na przedstawienia tego samego dnia. Kiedy zostają im miejsca, bardzo obniżają ceny, aby zapełnić widownię. Polecam również stronę GetYourGuide gdzie można również znaleźć super oferty na wiele spektakli i łatwo kupić bilety na spektakl na Broadwayu. Ja pobrałam sobie dwie aplikacje, właśnie Today Tix oraz GetYourGuide gdzie kupowałam bilety na wiele innych atrakcji i sprawdzałam ceny biletów kilka dni przed przedstawieniem. Tak udało mi się kupić bilety na musical Chicaco.

Stoisko TKTS: TKTS to ikoniczne stoisko na Times Square, oferujące bilety na spektakle zniżkowe na ten sam dzień. Otwarte kilka godzin przed każdym przedstawieniem, to doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią spontaniczne decyzje teatralne. Jest to super opcja, bo bilety można dostać dużo taniej niż przez internet, ale trzeba się tam wybrać i czekać aż pojawi się pula biletów.

Loteria Teatralna: Niektóre teatry na Broadwayu oferują tzw. loterie teatralne, gdzie możesz zgarnąć bilety po atrakcyjnej cenie. Wystarczy zarejestrować się online lub stawić osobiście przed teatrem przed rozpoczęciem losowania.

Brodway - gdzie kupić tanie bilety
Brodway – gdzie kupić tanie bilety

Standing Room Only (SRO): Dla bardziej wytrwałych istnieje opcja “Standing Room Only”. Oznacza to, że otrzymujesz miejsce do stania na tzw. balconies za znacznie niższą cenę niż tradycyjny bilet siedzący.

Teatr Off-Broadway: Off-Broadway to mniej komercyjne produkcje teatralne, które również oferują wyjątkowe doświadczenia. Bilety na spektakle Off-Broadway są często tańsze, a atmosfera bardziej kameralna.

Brodway - gdzie kupić tanie bilety
Brodway – gdzie kupić tanie bilety

Wizyta na Spektaklu

Gdy już zdobędziesz bilety, warto przemyśleć kilka rzeczy, aby w pełni cieszyć się wizytą na Broadwayu:

 • Dress Code: Mimo że nie ma oficjalnego dress code’u, wielu ludzi decyduje się na bardziej elegancki strój, aby uczcić wyjątkową atmosferę. Większość ludzi ubiera się normalnie, ja akurat byłam tam w ciągu dnia i kiedy bardzo padał deszcz, więc ubrałam się normalnie, ale takie wyjście wieczorem, odopowiedni ubiór jest na pewno super pomysłem na randkę.
 • Przedstawienie dla Ciebie: Wybierz spektakl, który naprawdę Cię interesuje. Na Broadwayu znajdziesz szeroki wybór produkcji, od musicali po dramaty, więc wybierz coś, co dostarczy Ci niezapomnianych emocji. Ja wybrałam Chicaco, gdyż jest to kultowy musical grany od początku istnienia Broadwayu, a poza tym uwielbiam muzykę z tego przedstawienia (widziałam wcześniej film i dobrze znałam oprawę muzyczną, więc widziałam, że będzie mi się podobało).
Brodway - gdzie kupić tanie bilety
Brodway – gdzie kupić tanie bilety

Broadway to nie tylko miejsce spektakularnych przedstawień, ale również kulturowe miejsce, znane teatry i sztuka na najwyższym poziomie. Niech Twoja podróż na tę słynną aleję będzie pełna magii teatru i niezapomnianych chwil.

Potrzebujesz biletów na Nowojorskie atrakcje? Z pewnością znajdziesz je tutaj:

 • Statua Wolności – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • City Pass – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • Empire State Building– zarezerwuj swój bilet tutaj
 • SUMMIT One Vanderbilt – zarezerwuj bilet tutaj
 • MoMA– zarezerwuj bilet tutaj
 • MET – zarezerwuj bilet tutaj
 • Muzeum Historii Naturalnej – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • Lot helikopterem nad Manhatanem – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • One World Observatory – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • Muzeum 11 września – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • Wycieczka z Nowego Jorku do Waszyngtonu – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • Guggenheim muzeum – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • Bilety na Broadway – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • Transfer z lotniska JFK – zarezerwuj swój bilet tutaj
 • Hop-on Hop-Off – zarezerwuj swój bilet tutaj

Przeczytaj także: Nowy Jork za Darmo: Odkryj Miasto bez Wydania Centa!, Co zobaczyć w Nowym Jorku? Obowiązkowe miejsca oraz Ile czasu na zwiedzanie Nowego Jorku? Ile dni wystarczy.