gotowa na Tomorrowland

Wyobraźcie sobie miejsce totalnego i nieprzerwanego szczęścia. Jak by wyglądało?

Czy wszyscy cały czas się uśmiechają? Czy każdy może tam być sobą? Bez względu na narodowość, kolor skóry, płeć lub orientację seksualną? Czy wszyscy są ubrani w motywy kwiatowe i zabawne kostiumy? Czy wszystko o czym pomyślisz jest dostępne na wyciągniecie ręki? Restauracje, sklepy, salony piękności, zajęcia sportowe, magicy? Czy muzyka towarzyszy Ci wszędzie? Czy znajdziecie tam wszechobecną zieleń, kolorowe dekoracje i zero śmieci?

Tomorrowland magiczne miejsce
Tomorrowland magiczne miejsce

Jak nazwałbyś to miejsce?

NIEBO.

Prawie.

To TOMORROWLAND, najlepszy festiwal na świecie.

Pierwszy raz usłyszałam o Tomorrowland kilka lat temu. Znajomy z Dubaju powiedział mi, że jego największym marzeniem w czasie pobytu w Europie jest pojechanie na Tomorrowland, najlepszy festiwal na świecie. Myślałam, że powodem jest obecność wielu światowej sławy DJ-ów w jednym miejscu. Brzmiało to ciekawie, ale nie wyobrażałam sobie, żebym spała w namiocie przez kilka dni i brała prysznic z innymi ludźmi. Jestem na to za stara, pomyślałam.

Potem słyszałam coraz więcej o tym miejscu od innych ludzi. Jednak nikt z moich przyjaciół nigdy się tam nie wybrał, bo trudno dostać bilety. Jak to możliwe, że nie można kupić biletu, jeśli jest 300 tys. miejsc? Kto je wykupuje?

Polska flaga na Tomorrowland
Polska flaga na Tomorrowland

W końcu zaczęłam coraz więcej interesować się tym festiwalem i szukać informacji. To, czego się dowiedziałam, uświadomiło mi, że to coś więcej niż zwykły festiwal. A kiedy udało mi się tam pojechać w 2017 r., a następnie w 2018 r. wszystko się potwierdziło. Dzięki tym wyjazdom zrozumiałam powody popularności tego wydarzenia. Tomorrowland to NAJLEPSZY FESTIWAL NA ŚWIECIE.

Tomorrowland
Tomorrowland

Kup jedyny na polskim rynku przewodnik po Tomorrowland! Dzięki niemu poznasz sekrety pozwalające zwiększych szansę na kupno biletów, przeczytasz dokładny opis wszystkoch rodzajów pakietów i biletów na Tomorrowland, dzięki czemu wybierzesz ten najbardziej Ci odpowiadający. Znajdziesz listę obowiązkowych rzeczy do zabrania ze sobą do miasteczka kampusu, wiele wskazówek dotyczących przygotowania przed wyjazdem. Poznasz wszystkie szczegóły dotyczące przyjazdu na kamping, jego organizacji oraz aktywności, które odkryjesz na miejscu. Dowiesz się jak wygląda festiwal, co koniecznie zrobić przed wyjazdem i jak ominąć kolejki do wejścia. Podaję szczegółowy opis wszystkich scen planowanych na rok 2022. Bonusowo w przewodniku znajdziesz także informacje o walucie Tomorrowland oraz przykładowe ceny na miejscu.

Tomorrowland przewodnik
Tomorrowland przewodnik

Organizacja.

Jeśli chodzi o tak duże wydarzenie, poziom organizacji i orientacja na szczegóły są naprawdę wysokie. Całe miasto na kempingu i na festiwalu jest budowane od podstaw tylko na czas trwania Tomorrowland. Przez resztę roku rolnicy uprawiają tam pola.

Charytatywnie na Tomorrowland
Charytatywnie na Tomorrowland

I nie jest to byle jakie miasteczko, ale przepiękne miejsce, w którym znajdziecie wszystko, co potrzebne. Miejsce, w którym toalety są zawsze czyste, prysznice są pojedyncze i dostępne kiedy tego zapragniecie. Można wybrać się do fryzjera, zrobić makijaż czy udać się na zakupy. Punkty z jedzeniem są czynne całą dobę i mają nawet opcje bezglutenowe. O miasteczku możecie więcej poczytać tutaj.

Tomorrowland scena nocą
Tomorrowland, scena nocą

Miejsce festiwalu jest nawet bardziej niesamowite. Każda scena jest unikalna i dopracowana do najdrobniejszych szczegółów. Nawet śmietniki i teren pomiędzy scenami wyglądają niezwykle. Koło toalet znajdziecie osoby z dezodorantami i gelem do włosów, które pomogą wam się odświeżyć. Jeśli zacznie padać, dostaniecie bezpłatne pelerynki przeciwdeszczowe. Z kempingu na festiwal możecie podjechać szalonymi rowerami, a pieniądze nie istnieją, więc za wszystko zapłacicie bransoletkami naładowanymi perłami (waluta Tomorrowland).

Kosze na Tomorrowland
Kosze na Tomorrowland

Przestrzeń jest ogromna i pomimo dużej ilości uczestników festiwalu, w żadnym momencie nie poczujecie się przytłoczeni. Codzienna gazeta przypomni wam o minionym wieczorze, a radio działające przez cały dzień poinformuje was o planie na wieczór. To właśnie jest organizacja na najwyższym poziomie.

Recykling na Tomorrowland
Recykling na Tomorrowland

People of Tomorrowland

Wyjątkowości tego miejsca dodają ludzie, którzy licznie zjeżdżają się z całego świata. Jest to festiwal o największej liczbie narodowości, a organizatorzy i DJe chętnie zapraszają do chwalenia się krajem swojego pochodzenia. Spotkacie tam osoby z najodleglejszych zakątków świata, którzy często zbierali na przyjazd przez lata. Są też tacy, co zapożyczyli się czy sprzedali samochód, aby móc przyjechać na miejsce i poczuć jego atmosferę. Spotkacie tam ludzi w różnym wieku, bo każdy jest mile widziany.

Polska flaga na Tomorrowland
Polska flaga na Tomorrowland

Tomorrowland to miejsce, w którym możesz być sobą i nikt nie będzie cię za to osądzać. Możesz ubrać się jak tylko tego zapragniesz i będzie podziwiany za oryginalność.

Magiczna atmosfera

Przy wejściu na kemping powita się wielki napis “Welcome HOME” i tak właśnie poczujecie się w środku. Jeżeli zakupiliście pakiet Global Journey to od momentu wejścia na pokład samolotu Tomorrowland zobaczycie uśmiechnięte twarze, dumne móc cię powitać na miejscu. Nigdy nie odczujecie, że skoro już zapłaciliście to nikt się wami nie przejmuje. Zawsze poczujecie się docenieni za to, że jesteście częścią tej niesamowitej atmosfery. Będziecie ją tworzyć razem z wszystkimi ludźmi Tomorrowland. Odniesiecie wrażenie, że jesteście nie tylko mile widziani, ale wręcz inni są wdzięczni, że możecie wspólnie uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Welcome Home Tomorrowland
Welcome Home Tomorrowland

Pozytywna energia unosi się w powietrzu w czasie festiwalu, a atrakcje i aktywności tam obecne jeszcze ją napędzają. Poranny trening na siłowni, partyjka tenisa czy sesja jogi pomogą wam rozpocząć dzień. Śniadanie na plaży i wylegiwanie się w hamakach pozwolą nabrać sił. Wizyta w miasteczku, aby uczestniczyć w sztuczkach magików czy koncercie kwartetu oraz muzyka wszędzie obecna napędzą wasze pozytywne nastawienia na kolejne godziny.

Rowerowo na Tomorrowland
Rowerowo na Tomorrowland

W trakcie występów Djów poczujecie siłę, magię, duchowe połączenie z innymi, którzy zjechali się z całego świata, aby wspólnie posłuchać muzyki. Tak niesamowitej energii nie udało mi się znaleźć nigdzie indziej ani wcześniej ani później. Niestety nie można tego dokładnie opisać, trzeba to przeżyć!

poczta na Tomorrowland
Poczta na Tomorrowland

Najlepsi artyści z całego świata w jednym miejscu

O muzyce obecnej wszędzie nie trzeba wspominać… 15 scen z top artystami z całego świata grający przez 12 godzin przez 3 dni! Lineup tak naładowany najlepszymi djami, że decyzja kogo posłuchać w danym momencie nie jest łatwa. Dlatego nawet najbardziej wybredny music lover znajdzie coś dla siebie!

Tomorrowland scena nocą
Tomorrowland scena nocą

Nieziemska impreza

4-dniowa nieprzerwana impreza z niesamowitą energią, najlepszymi Djami, najlepszymi ludźmi to po prostu Disneyland dla dorosłych!

dekoracje na Tomorrowland
Dekoracje na Tomorrowland

Unikalny temat przewodni każdego roku

Co roku tematowi przewodniemu towarzyszy historia opowiedziana przez organizatorów Tomorrowland. Filmik opowiadający tę historię przybliża nam motyw danego roku. Bilet na festiwal w żaden sposób nie przypomina zwykłego biletu. Zazwyczaj składa się z trzech elementów i unikalnego opakowania. Bransoletka do wejścia, naszyjnik w kształcie konika morskiego ( jak w tamtym roku), perfumy o zapachu Tomorrowland ( jak rok wcześniej) czy broszurka wyjaśniająca historię danego motywu to tylko część biletu. Samo opakowanie robi co roku niesamowite wrażenie i jest warte zachowania. Już otwieranie takiego “biletu” to frajda!

Tomorrowland scena
Scena na Tomorrowland

Scena główna, co roku dostosowana do tematu przewodniego, jest wyczekiwana przez wszystkich uczestników. Dopracowana do najdrobniejszych szczegółów i będąca wizytówką danego motywu, tworzy dopełnienie całego festiwalu.

Tomorrowland wejście
Tomorrowland wejście na kemping

Dobra zabawa gwarantowana bez względu na to z kim przyjechałeś na festiwal

Nie masz z kim pojechać na Tomorrowland? Zupełnie się nie przejmuj! Poznasz niesamowitych ludzi i nawiążesz przyjaźnie na całe życie już na miejscu. Każdy jest przyjazny, otwarty na interakcje z innymi, chętny do pomocy, a love szerzy się wszędzie i nawet wyjazd samemu gwarantuje nieziemską przygodę.

strój na Tomorrowland
Tomorrowland

W parze? Z przyjaciółmi? Poznacie wiele innych par i grup przyjaciół, których marzeniem był przyjazd na najlepszy festiwal na świecie. Wspólna impreza, after party, dzielenie się prostownicą w łazience czy szminką pod toaletą to normalka.

Tomorrowland to więcej niż festiwal

Miejsce, gdzie uśmiech nie znika z żadnej twarzy. Gdzie świetna muzyka towarzyszy Ci wszędzie. Gdzie ludzie mogą być sobą bez względu na narodowość, kolor skóry, płeć lub orientację seksualną. Miejsce, w którym nigdy się nie znudzisz, ponieważ wszystkie zajęcia, o których myślisz, są na wyciągnięcie ręki. To nie jest zwykły festiwal. To unikalna atmosfera, to niesamowici ludzie, to nieziemska impreza, a przede wszystkim to miejsce, które łączy osoby kochające muzykę. Tego się nie da opowiedzieć, to trzeba przeżyć.

gotowa na Tomorrowland
Tomorrowland simply Happiness

Przeczytaj także: Tomorrowland – wszystko, co trzeba wiedzieć.